| pisycutzsa a întrebat:

am aflat si eu de la cineva ca daca nu faci sex sau dragoste mai mult timp ca apar dureri de cap? eu una nu cred dar as vrea sa stiu si eu sigur...multumesc

9 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Asta e o scuza lamentabila pentru libidinosi si nimfomane.

E adevarat ca unii devin frustrati cand au perioade de abstinenta, dar nici nu ajung la dureri fizice...

| danigigi a răspuns:

Buna.nu este adevara asta este un mit fals.iti spun sigur pentru ca eu sunt singura de 6 luni de zile si nici o problemawinking

| Азбука a răspuns:

Eh! doar n-ai sa lasi sa te doara capul...

| Izma a răspuns:

rolling on the floor Intrebarea ta este de Oscar rolling on the floor)

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Este un mit fals că ai dureri de cap din lipsa vieții sexuale!
Pa, pa.

| iubitaluimihai2003 a răspuns:

Eu sunt abstinenta de 2 ani si nu am dureri de cap.astept marea reintalnire cu dragostea vietii mele.inainte nu stateam mai mlt de 3 saptamana fara sex. daca mi zicea cineva ca voi trece prin asta... oricum e o tampenie.doar babele pe la tara mi zic aoleu mama o sa faci chisturi.din contra ma simt excelent. astept the big moment

Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu este adevarat. Abstinenta nu creeaza probleme.

| andrewmd a răspuns:

Salutare tuturor Romanilor inclusiv si tie.De multe ori am auzit asa intrebari ce tin de sex sau dragoste.Sexul sau dragostea pentru mine e unu si acelasi lucru dar eu ca un fan al biologiei pot sa-ti spun ca nu poti avea dureri din cauza ca nu ai relatii sexuale.Sexul e o stare de relaxare de care orice persoana are total nevoie de ea.El intinereshte hormonii care la rindul lor te ajuta sa iti imbunatatesti energia si te ajuta sa-ti pastrezi tineretea.If you are not ready you can practice masturbation happy. Succes :*

| Ungureanu_Petru_2000 a răspuns:

Hey pisycutzsa. esti cretin/a prost/a