| hibridboy a întrebat:

Am si eu o intrebare am in fel de pielita mai rosa si mai neteda pe penis dar nu pe cap si pe el insusi e pe partea de pe fata si nu stiu daca o are toata lumea o are si as vrea sa stiu ce este...

Răspuns Câştigător
| Chamberlin a răspuns:

E ceva normal sa o ai asa.

2 răspunsuri:
| Deedeek a răspuns:

Ba, nu stiu, eu aveam saptamana trecuta drapelul Guatemalei...

| Shi_Atat_Iliuta_1999 a răspuns:

Cred ca ar trebui sa consulti un medic in domeniul acesta s-ar putea sa fie o iritatie sau ceva de genu Eu nu sunt doctor dar cel mai potrivit ar fi sa consulti unul pentru ca pata sa nu se agraveze