| MyNameIsNotImportant a întrebat:

Am si eu o intrebare.anul acesta m-am mutat intr-o alta scoala si aici am cunoscut un tip. uneori cred ca ma place ( si eu il plac) dar alte ori am senzatia ca isi bate doar joc.nu stiu.zambeste,se joaca cu parul meu, m-a luat in brate intr-o zi. dar. el asa face si cu altele.doar ca eu cred ca intre noi e mai special nu stiu.cu mine se comporta altfel. o data mi-a lasat mesaj pe hi5 si mi-a zis ca am poze sexy si ca sunt draguta.eu i-am multumit si el a zis ca nu trebuie sa-i multumesc ca spune doar adevarul.eu uneori il resping pentru ca am senzatia ca isi bate joc de mine. o data se uita asa.cu ura la mine.nu stiu de ce.si nu stiu nici ce sa cred. tin sa mentionez ca prietenul lui cel mai bun nu ma place. mi-a supus cineva ca i-a auzit vorbind. uneori cred ca el ar vrea sa imi spuna ce simte ceva pentru mine dar ii baga prietenul ala al lui prostii in cap.asta e.nu ma pot face placuta de toata lumea oh go on. straight face nu stiu ce sa cred.nu stiu ce sa fac straight face

3 răspunsuri:
| Johnny_3797 a răspuns:

Daca spui ca si cu alte fete atunci nu te gindi la nimic,pur si simplu la baiat joaca hormonii,si nu incepe sa te indragostesti,mai intii daca doresti sa ai ceva cu el,e si iesiti undeva la o plimbare si vorbiti acolo una alta ca sa afli chiar care sunt sentimentele sale si vei vedea deamu daca te place sau nu. Daca asa sa ma intrebi pe mine atunci eu cred ca el te simpatizeaza doar ca un prieten, sa fost asa ca el sa te simpatizeze mai mult s-ar comporta altfel, in primul rind nu s-ar badjocori si ar mai retinut fata de alte fete.Asa ca vezi iesiti la o plimbare intr-un parc vorbiti si afla ce sentimente are pentru tine.Mult Succes happy

| NuExista a răspuns:

Pai de ce nu incerci sa mai vorbesti si cu alte fete care il cunosc, sau cu care a fost el.sau chiar cu alti prieteni de ai lui.si poate asa o sa'i spuna la tip ca ai intrebat de el.si o sa prinda curaj sa spuna ce are pe suflet. happy

Daca vrei incearca si asa, zic eu big grin

| WaNTeD_4374 a răspuns:

Auzi eu zic sa-l intrebi dar sa nu fie direct... cum ar fi pe messwinking