| Ssoonnyy a întrebat:

Am si eu o intrebare atunci cand baietii se excita foarte tare sau ceva de genu',incepe sa ii doara, imi poate spune cineva cum se numeste asta (efectul blue... sau ceva de genul)?

6 răspunsuri:
| BunaciuneaTPU a răspuns:

Da,ii doare foarte tare, unii chiar au murit de durere.

| Rokkmsss a răspuns:

Si eu ma excit cu ursuletul! Nu radeti imi place mai ales ca exersez pentru viitorul meu iubit.P.s. sunt baiat

| Solovey a răspuns (pentru Rokkmsss):

Pfoai daca esti GAy taci ma si dupa in fund ma nesimtitule, imi este greata de voi Gay de carpa ce sunteti. Voi sunteti bolnavi mentali dementilor ce sunteti gay...

| HueyFreeman a răspuns (pentru Solovey):

In pestera cu tine. Nu avem nevoie de specimene ca tine intr-o tara asa-zisa "civilizata".

| Solovey a răspuns (pentru HueyFreeman):

De aia am si ajuns asa cu demogratia vostra fata de gay.

| Rokkmsss a răspuns:

Voi nu stiti ce inseamna