| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu o intrebare cam ciudata.Ideia e ca de fiecare data cand merg la WC sa imi fac nevoile am o erectie, eu zic ca nu e ceva normal.Dece mise intampla asta?

7 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Esti adolescent si hormonii sunt cauza erectiilor chiar si daca nu te gîndesti nonstop la sex, este ok deci stai linistit nu esti singurul toti am trecut prin asta. Esti perfect normal, ce varsta ai.

| Emilian65 a răspuns:

Consulta de urgenta un medic urolog. El este în măsura sa te sfătuiască ce este care sunt cauzele erecției tale când mergi la toaleta.

| DontActLikeMe a răspuns:

Mergi la un urolog

| Lubeni??38900 a răspuns:

Nu e normal, te masturbezi des?

| bannedMF a răspuns:

Poate ai vre un fetish ciudat.

| Eduardrusu14 a răspuns:

Mi se intampla si mie uneori, depinde si de varsta.

| lazafanel a răspuns:

Aveam un prieten care avea aceeasi problema si a murit