| thunder11 a întrebat:

Am si eu o intrebare care poate suna ciudat dar ma confrunt cu ea de ani de zile. Am 16 ani si de cand eram mic am problema asta inccare am o erectie de fiecare data cand ma enervez sau nu fac nimic dar nu e o erectie normala este o erectie care vine cu miscari involuntare are penisului care se intampla cateodada din senin si in mare parte cand ma enervez sau cand ma irita ceva, si tin sa mentionez ca dureaza cateva minute bume cateodata treaba asta. Va rog sa nu radeti de intrebarea asta poate ca nu ma exprim 100% corect dar am incercat tot posibilul sa va fac sa intelegi problema asta

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Cand esti nervos, mergi si fa un dus cu apa rece si te calmezi instantaneu, atat tu cat si cucul din pantaloni.

| mihai69 a răspuns:

Ar trebui să întrebi un medic.

| lpavel a răspuns:

Nu ai ce face, ti se pune sangele in miscare si inunda tot corpul...
Iti va trece cand vei avea o viata sexuala regulata!

| Flosc a răspuns:

Nu e nimic grav când te superi circula sângele mai repede și ajunge și la penis

| TanasoiuEduard a răspuns:

Nu stiu cum sa te ajut cu aceasta problema, tot ce pot sa-ti sugerez e sa nu te iei la harta cu alte persoane de acelasi sex deoarece si-ar putea face idei neortodoxe.