| Lovξ a întrebat:

Am si eu o intrebare care se adreseaza doar baietilor!
Cum va dati voi seama ca o fata va place si daca aflati asta si voua nu va place de respectiva cum ai sp asta fara sa o raniti?
funda love strucklove struck

Răspuns Câştigător
| ALeXsSaY a răspuns:

Eu personal imi dau seama dupa cum se pierde cand vorbeste cu mine. Sau cum se uita, asa cu o timiditate excesiva, si daca vb eu cu ea iar se oierde si nu prea e atenta la nimic in jur, decat la mine happy Si daca nu imi place de ea? hmm.nu am trecut prin asta dar cred ca pur si simplu as fi mai ditant cu ea: as vorbi cu ea normal, dar doar ca niste amici, iar daca intrece masura, i-as spune ca nu pot sa ii impartasesc sentimentele si nu merita sa planga pentru mine pentru ca exista si alti baieti mai buni, ca nu are sens sa sufere ea pentru mine. happy

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Ii zic simplu ca eu nu vreau o relatie stabila si trebuie sa inteleaga chiar daca o doare.

| Lovξ explică:

Marius96 nu nu sunt deloc disperatalaughingwinking

| Marius96 a răspuns:

Pai e simplu oh go on
Itit dai seama daca te place o fata prin:
-iti vorbeste frumos
-se baga in seama cu tine
-se uita la tine frumos
-nu te evita in ati spune ceva
-te amuza
Atatea mi-au venit acum in minte.oh go on
Pai simplu daca nu imi place de ea nu o mai bag in seama (nu in sensul ca nu o mai nici salut cand o vad...)
Daca te cheama la un suc o refuzi ii zici ca trebuie sa pleci undeva...
Niciodata sa nu-i zici ca nu iti place de ea in fata ca ori cum i-ai zice se supara laughing
O Evinti...
Sa inteleg ca tu esti o fata disperata laughing?

Răspuns utilizator avertizat
| sereje a răspuns:

Buna. E destul de dificil cateodata. In general imi dau seama ca o fata ma place dupa felul in care imi vorbeste, zambeste, ma atinge eventual. Intr-un grup de persoane imi acorda mai multa atentie decat celorlalti (asta fara sa ii raneasca pe ceilalti sau sa fie nesimtita) Daca se uita la mine lung, se preface ca nu o face cand ma intorc. Asta e modul usor big grin Daca nu impartasesc sentimentele unei fete as incerca sa evit contactul prelungit cu ea. Adica nu iesit impreuna cu prietenii mereu, vorbit mult, zambete multe, imbratisari etc. E destul de dificil.