| ionutdinu21 a întrebat:

ce credeti e ceva naspa daca iti tatuezi numele primei fete din viata mie nu

7 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Mie mi se pare ceva frumos ca doi parteneri sa isi tatueze fiecare numele celuilalt. Dar asta eu spun ca trebuie facut doar in cazuri speciale. Doar cand sunt sentimente puternice la mijloc si chiar vrei sa faci asta.

| luciana200972 a răspuns:

Eu cred ca e cea mai mare prostie, toate celelalte fete vor fi foarte geloase, mie nu mi-ar conveni ca sotul meu sa aiba numele alteia tatuat. gaseste ceva mai dragut de tatuat decat un nume.

| evelin_1888 a răspuns:

Nu mi se pare ok sa faci asta decat daca esti sigur ca acea fata este si prima si ultimawinking... urmatoarele tale prietene vor fi geloase si vor crede ca din moment ce tu nu ai tatuat numele lor nu ti la ele la fel de mult ca la acea fata.
poti sa iti tatuezi ceva ce iti aduce aminte de ea... ceva ce stiti numai voihappy

| Micheline a răspuns:

Da e ok.Asta daca vrei sa nu iti mai faci vreo prietena dupastraight face. Adica, nu cred ca o sa-ti convina dupa aia sa-ti tatuezi numele fiecarei fete, avand in vedere ca fiecare fata are orgoliul eihappy.

| Deea :x a răspuns:

Nu straight face si eu mi-am tatuat numele lui pe umar... "Fany" love struck

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cred ca este bine deoarece dupa acea relatie poti sa ai amintiri nu prea placute de la ea si nu ai vrea sa le vezi zilnic sau sa iti amintesti mereu de eawinking crede-ma!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut
mai bine poarta o bratara cu prenumele ei
e mai sic, si ea o bratara cu prenumele tau;-D