| 12costy12 a întrebat:

Am si eu o intrebare ce sa fac stau cu o fata de 32 de ani iar eu am 20 si nu stiu ce sa fac de cand sunt cu ea nu am mai vorbit cu parintii mei nu stiu de ce nu stiu ce s-a intamplat am incercat sa ma despart de ea dar nu pot parca ceva ma aduce inapoi nu stiu ce sa fac am 2 ani de cand sunt cu ea.Va rog astept raspunsuri OK nu vrajeala, Va multumesc.

2 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Ba frate in loc sa te bucuri de prospaturi tu te complici cu expirate?

| Emilian65 a răspuns:

Mai copile, daca tu te simti bine alaturi de ea, lasa parintii in pace si continua relatia. Daca tu vei fi fericit de aceasta fata, parintii isi vor da seama de greseala facuta de ei si-ti vor da girul sa fii alaturi de ea.