| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu o intrebare:cum sa fac pe un baiat sa ajunga sa ma iubeasca.eu am fost c un baiat acu 3 ani si am facut sex peste 3 luni, dupa aia au intervenit parintii si ne-am despartit si eu mi-am facut un alt prieten, da in acelasi timp ma vedeam s cu baiatu respectiv... s noi ne tot vedem asa de 4 ani...cum sai sa-l fac sa tina l mine, nu stiu ce sa zic daca tine k nu se arata, cum sa-mi dau seama? va rog frumos raspundeti-mi la intrebare...

4 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Fii (mai) afectuoasa cu el, propune programe comune, fiti singuri si nederanjati pe timp mai indelungat, etc.

| want2bMajestic a răspuns:

Dca ii areti ca te implici in cea ce faci o sa isi dea el singur drumulwinking

| MADALINAAAA a răspuns:

Nu poti forta pe cineva sa tina la tine... daca si-a pierdut interesul... dar trebuie sa te decizi...pe care din ei il vrei si pe care iti propui sa il cucerseti, sa ii acorzi mai multa atentie...trebuie sa te gandesti f bine.

si app...doar dupa 3 luni sa faci sex q el? asta ma duce q gandul la altceva. k poate el asta si-a dorit de la tine. dar nu stiu care e rel dinte voi asa ca nu ma bag...

| fany74 a răspuns:

Pai numai tu stii! tu nu vezi sentimentele lui pentru tine? si ma rog de ce umbli cu doi? tu ii iubesti pe amandoi? dar tu ii arati lui sentimentele tale lui? raspunde-ti tie la intrebarea :pe care din ei il iubesti cu adevarat? arata-i sentimentele tale si ai sa le vezi si pe ale lui! daca faci sex cu cineva nu inseamna ca il iubesti sau invers!