| Biju a întrebat:

Am si eu o intrebare daca ti-a venit menstruatia poti fi si gravida?

15 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu poti fi gravida daca ai menstruatie, dar 20% din femei au, in primele luni de sarcina, sangerari care imita menstruatie.

| coryyyyyyyyyyy a răspuns:

Da se poate. Dar iti dai seama daca esti insarcinata si ai menstruatie peste sarcina pentru ca sunt niste modificari. Adica menstruatia te tine mai putine zile ca de obicei, are culoare diferita sau dupa menstruatie ai simptome de sarcina.

mai multe poti citi aici: http://www.copilul.ro/......a5650.html

| Debb a răspuns:

Daca ti-a venit menstuatia inseamna ca nu esti big grin

| pwp a răspuns:

Nu, nu esti happy

pa-pa

| doinitza12 a răspuns:

Sigur ca nu...asa ca fii linistita

| Douapunccteunics a răspuns:

Sigur nu

| Papusicaaaaaa12321 a răspuns:

Pai daca nu ai intretinut relati sexuale cu un baiat nu normal ca nu.

| adina_8849 a răspuns:

Da poti fi gravida. s-au intamplat cazuri. fa-ti un test sa fi sigura.

| dEEa_8468 a răspuns:

Nu

| Happiness_8100 a răspuns:

Cand iti incepe menstruatia, ovarele incep sa produca ovule, iar asta inseamna ca deja poti sa ramai insarcinatahappyBineinteles ca atunci cand ramai insarcinata, aceasta se opreste)

| sCHmeTELinG a răspuns:

Da poti sa fi si insarcinata cu toate ca ai menstruatia. O prietena a avut mentruatia 3 luni si nu stia ca este insarcinata(ea avea 3 luni jumate)cand a vazut ca se simte rau a fost la doctor si i-a spus ca este insarcinata(a ramas uimita pentru ca i-a venit menstruatia normal). Asa ca fi sigura CA POTI RAMANE INSARCINATA.

| Dianitta a răspuns:

Normal ca nu! straight face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca t-i-a venit ciclu regulat si nu t-i-a intarziat inseamna ca nu esti gravida.

| DeeaSporty a răspuns:

Nu se prea poate.intr-adevar au fost cazuri din astea. dar 99% din cazuri pierzi sarcina daca ti-a venit menstruatia.

| dumy_1885 a răspuns:

Dahappy... fundita plizzbatting eyelashes