| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu o intrebare dar nu stiu daca m-ar putea ajuta cineva, da vreau alte pareri, este vorba de fostul meu prieten, primul si singurul, ne-am despartit acum 3 luni dar tot era vorba ca ne impacam si nu am facut-o, aseara am fost la un chef si ne-am vazut am stat de vorba si pur si simplu m-a luat in brate si mi-a zis ca is fraiera ca putea sa fie altfel, de la o prietena am auzit ca a scos vorbe intime despre noi cea ce mi se pare inacceptabil, dar eu sper sa fii fost beat si sa fii vrut doar sa fie smecher in fata prietenilor sai, ceea ce nu se face cu asa ceva, dar chiar daca nu pot accepta asta nu pot sta departe de el, il iubesc prea mult, si el aseara spunea ca nu il intereseaza de niciuna ca eu is singura, daca ar fi fost asa dc ar face faze din astea stupide?

Răspuns Câştigător
| goldheart a răspuns:

Buna, scumpo! Mie, una, tipul acesta pe care zici tu ca-l iubesti asa de tare mi se pare cam prefacut. Ai dreptate, este inacceptabil sa deconspire lucruri din viata voastra intima altor persoane, chiar daca relatia voastra s-a terminat; un astfel de gest denota faptul ca nu a tinut suficient de mult la tine, incat sa pastreze asta doar pentru el si, desigur, neseriozitate si imaturitate din partea lui. Uita-l, draga mea: gaseste-ti un hobby, practica un sport nou, citeste o carte interesanta, plimba-te cu prietenele tale prin parc, acum cat este inca vara, ca sa poti cunoaste baieti noi. Sunt sigura ca printre ei se afla si unul cu care sa te potrivesti si care sa te iubeasca si sa te respecte mai mult decat a facut-o ex-ul tau. Spor la ''vanatoarea'' de baieti! Te pupacesc, fundita? :*:*:*

2 răspunsuri:
| dincolodevise a răspuns:

Baietilor intotdeauna le place sa se dea smecheri...dar daca il iubesti atat de mult iarta-l, fi-ti din nou impreune, iubiti-va si uitati de tot ce a fost. luati-o de la capat.:*

| airam a răspuns:

Sincer,daca a scos vorbbe despre ce a fost intre voi, in primul rand nu mai e baiatstraight face e o babastraight facestraight facestraight face cum sa faca asa ceva? eu una, nu as accepta asa ceva nikodata si nu as mai avea ce vorbi cu asemeneea "babe tip radio şanţ".Nu are nimic o scuza pentru treaba asta; nimic de era beat nu trebuia sa faca asa cevahappy