| iustyn93 a întrebat:

Am si eu o intrebare de ce cand te inseala o fata si cand ai prins-o de ce zic" ca nu e ceea ce pare" iar tu vezi clar ca este ceva si apoi incep sa tipe la tine si apoi isi ceri iertare asta nu inteleg

Răspuns Câştigător
| RussianBoy a răspuns:

O iei de par o ciufulesti un pic si dupa doua palme sau ce vrei tu sa faci

14 răspunsuri:
| Azµre a răspuns:

Tipic femeilor, la fel ca și bărbaților, la urma urmei cine e prost să recunoască?

| Felys a răspuns:

Instinctul de aparare, asa crede pe moment ca poate trece peste problema existenta, practic se chinuie sa indulceasca putin lucrurile care oricum sunt evidente

| LeMousiqe a răspuns:

BUNA!
Ea crede ca esti fraier si ca o ierti imediat uitate la ochii din umbra pe kanal D e astazi sa vezi cum fac se apara crede ca estiu fraier (e asta ochii din umbra). Nu te supara nu te simte prost pentru ea.
Succes!
Pa, Pa!

| LeMousiqe a răspuns (pentru LeMousiqe):

E astazi ochii din umbra!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai vazut prea multe filme. nu am vazut si auzit nici chiar asa de zdreanta.

| Ycu a răspuns:

Sunt reactii de moment cand nu stii ce sa faci si esti prins cu mata in sac, nu ai altceva sa faci decat sa arunci vina pe altceva sau sa inventezi, dupa aia realizezi stai si te gandesti, te scarpini in jumatatea de creier ramasa, si in final iti dai seama ca ai gresit si incepi sa plangi si ca a fost o ratacire, si alte chestii dastea...raman la parerea ca daca, calci stramb odata, a doua oara e mai usor. Cheers.

| Liliana1981 a răspuns:

Trece prin diferite stari emotionale pana sa constientizeze ca a gresit.

| Stanciu_Anees_1986 a răspuns:

Eu zic ca in acel moment de frica, sai zicem asa, nu stie cum sa reactioneze, si face putine istericale apoi trece la partea cu cerutul iertarii, asa sunt toate fetele,

| carinutza373 a răspuns:

Ca sa se ascunda ca sa nu aflii, ca poate altul o intrebat-o nu ea si isi cer iertare pentru ca nu vroiau sa te raneasca, funda pls pls?

| SyndicateW a răspuns:

Ca sunt prosti care le cred si ele cred ca toti sunt la fel.

| iustyn93 explică (pentru SyndicateW):

Aia da dar mi se pare ridicol mai ales ca si sti

| iustyn93 explică:

Fosta prietena a mea asa a facut deeaia am pus si intrebarea asta

| iustyn93 explică:

Nu dar am zile care ma gandesc la ea nu suntem despartiti de mult dar ma tot macina gandurile astea vorbele care mi le-a spus

| iustyn93 explică:

M da asa este