| nebunu_5532 a întrebat:

Am si eu o intrebare demna de SF-uri. Ieri i-am furat BMW-ul prietenului meu cel mai bun si m-am dus intr-o intersectie unde am inceput sa dau cerculete cu el. La un moment dat am vazut in oglinda retrovizoare nr. de inmatriculare de pe spate cu tot cu spatele masinii si m-am speriat rau. Am coborit din masina si nr. era la locul lui. Acum intrebarea mea este ce
anume sa intimplat? Exista cumva posibilitatea sa se fii suprapus cealalta dimensiune cu dimensiunea noastra si din cauza vitezei de rotatie sa fii ramas o parte din masina in urma?

3 răspunsuri:
| bia0000 a răspuns:

S-a produs o iluzie optica este normal la viteza pe care o aveai

| Piq a răspuns:

Dupa cum iti spune si numele esti NEBUN

| alexica_7004 a răspuns:

Chiar ca e sflaughingtare faza