| AlexTm a întrebat:

Este adevarat daca daca iti este sortit in viata sa nu ai noroc in dragoste nu vei avea niciodata o relatie? Eu sincer unu nu ma consider un tip urat ba chiar cu mult simt al umorului si cu toate astea nu reusesc sa-mi cladesc o relatie. Nu am mai avut o prietena de 10 luni de la ultima relatie care a durat 2 ani. Apropo eu am 20 ani. Va rog dati-mi si mie niste sfaturi. Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| Razvan a răspuns:

Altul care mai crede in asa cevaoh go on
Cum sa ma explic mai bine?thinking
Nu exista ghinion in dragoste.De fapt eu cred ca nu exista nici una nici alta, dar asta e doar parerea mea nu vreau sa imi sara in cap acum toti indragostitiiphbbbbt
Merg pe ghinion, deci.Pe soarta.Pe destin.Si alte prostii din gama asta.Ai 20 de ani(multi inainte!)ar trebui sa stii ca aceste lucruri nu exista. TU iti faci singur viata. 10 luni e prea mult timp pentru suferinta acum cand ziua de maine de o incertitudine.Ranile s-au inchis, de ce nu iti dai seama? Impaca-te cu trecutul sau el iti va ucide prezentul

7 răspunsuri:
| Bebelushaaː a răspuns:

Nuu.stai linistit ca nu iti este sortit sa nu ai noroc in dragoste oh go on.
Vor aparea fete care sa te placa, sau chiar exista si tu nu le veziwinking.
Pupici si multa bafta :*
Si sa nu mai crezi in asa ceva, rasare soarele si pe strada ta.

| Beibii a răspuns:

Nu este adevarat.
depinde de tine si de capacitatile tale de a-ti face o relatie stabila si serioasa, si normal, depinde si foarte mult de persoana potrivita. daca fata nu te vrea, are principiile ei. cauta bine, si o sa gasesti. Dar, parerea mea ca o relatie nu e ceva ce iti propui. lasa sa vina de la sine, nu grabi nimic. funda?

| ChocolateDroid a răspuns:

Toate la timpul lor. Va aparea cineva in viata ta la momentul potrivit.
Chiar si oamenii ghinionisti, pana la urma vor fi fericiti alaturi de persoana iubita. Deci nu iti fa grijiwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bai prietene nu stiu nici eu ce sa spun pentru.ca cu asta cred ca ma confrunt si eu dar sincer nu stiu ce ii poate nu mai avem incredere in noi sau ni frica sa nu mai ni se intample inca o data nu stiu chiar nu stiu uita id-ul meu daca vrei sa mai vb? ok seusss!

| Addriana_2885 a răspuns:

Daca aveai mai mult de 28 de ani atunci ar fi trebuit sa-ti faci griji. Poate ca inca nu ai gasit persoana potrivita pentru ca majoritatea la varsta asta vor doar aventuri si nu o relatie serioasa.Cand te vei astepta mai putin atunci va aparea pers potrivita pentru tine.Bafta!

| Ana_4405 a răspuns:

.Nu.Nu exista noroc in dragoste
Exista compatibilitate...
Din moment ce nu iti gasesti pers potrivita.nu ai cum sa ai o relatia cu ea...
Nu fi dezamagit...mai ai timp

| nebunik_9098 a răspuns:

Dupa parerea mea Nu!
Eu nu cred in astea daca ai sau nu noroc in dragote, asta depinde de tine!
Da nu crezi ca e adevarat!
Bye Merit Funditalaughing?