| andra19 a întrebat:

Am si eu o intrebare exista riscul sa raman insarcinata daca la 2 zile dupa actul sexual am avut menstruatie astept raspunsul vostru va multumesc.

5 răspunsuri:
| anna01 a răspuns:

DA, daca nu te-ai protejat exista riscul sa dezvolti o sarcina peste menstruatie.

| i.love.me a răspuns:

Sansele sunt aproape nule. dar ca sa fi sigura fa un test.

Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Daca menstruatia a venit exact in ziua in care trebuia (regulat) si a fost normala din toate punctele de vedere, nu esti insarcinata.

Răspuns utilizator avertizat
| andra19 explică:

Pai mi. a venit regulat dar nu stiu ce sa cred ca de 3 zile imi este rau greturi si nu stiu daca e de la alimentatia necorespunzatoare sau daca sunt insarcinata si ma gandesc ca e prea devreme ca sa am simptomele astea la o sarcinasad