| DarkusXD a întrebat:

Am si eu o intrebare:Imi place de o fata, dar ea abia vorbeste cu mine ce trebuie sa fac?

Răspuns Câştigător
cristacheceliute
| cristacheceliute a răspuns:

Detaseaza-te si nu face o drama daca te-ar refuza, ca daca zice nu nici nu pierzi nici nu castigi, e la fel ca acum. Apoi poarta-te ca si cum, si da-i de inteles ca o CAM placi dar ca sa fii sigur ca o placi trebuie sa fie si ea prietenoasa. Nu fii insistent si nu te purta ca si cum ai fi genul care se agata, tu esti ok si daca nu vrea ea...ca doar nu e singura fata draguta. Totusi procedeaza elegant, cu bun simt, atitudinea asta nu inseamna sa te arati arogant, ci doar relaxat si bine dispus, prietenos dar nu exagerat. E bine daca o faci sa rada dar fara sa te transformi intr-un bufon. Faci toate astea fiind tu insuti si cauti sa-i fii prin preajma si sa se simta bine cand esti pe acolo, pentru ca daca nu ii inspiri ceva interesant si placut o sa prefere pe cineva care poate.

4 răspunsuri:
| TeoPT a răspuns:

Sa vorbesti tu mai mult cu ea laughing E posibil sa o toci la cap prea mult, asa ca in acelasi timp incearca sa-i demonstrezi ca iti pasa de ea.

| MiK3L a răspuns:

, stiu ca iti este teama de un (NU) dar nu aiatul in pace laughingeste ea ultima fata, incearca sa aflii ce-i palce mai mult, compune-i poezii asa mai de dragoste, fa rost de id el, foloseste metoda scrisoriid e dragoste tongue big grin. Multa bafta.

| Sabiiiii a răspuns:

Paiii. fetelor le place sa fie mereu in centrul atentiei. si poate nu te baga in seama ptca asteapta ca tu sa faci primul pas. Eu zic asa:d te duci relaxat la ea si te prezinti. si dupa. mai discutati si voi, de una, de alta.big grin sau faci rost de idul ei. ca pe mess e mai usor de vorbit decat in realitate :d Sper sa o "cuceresti". Pupp; x

| Ella_2083 a răspuns:

Vorbeste tu cu ea