| Miruna2012 a întrebat:

Imi place de un tip mai mare cu doi ani decat mine, mergem cu acelasi autobuz si el o inceput sa vb cu mine si sa imi trimita pupici dar dupa cateva zile nu ma mai baga deloc in seama si desi am incercat sai mai vorbesc nu prea ii pasa. ce vrea sa insemne eu placut de mine sau nu? de ce nu imi mai vorbeste?
Astept raspunsu ri dau funda happy

1 răspuns:
| Mademoiselle a răspuns:

Daca el a inceput sa vorbeasca cu tine inseamna ca are/a avut un scop! De obicei baietii incearca sa afle cateva lucruri despre persoana cu care vor sa aiba o relatie, poate a aflat de un alt baiat din viata ta! Incearca sa afli daca el este intr-o relatie, pentru ca ceva s-a intamplat de nu iti mai vorbeste, ceva ce la deranjat cu siguranta! Vorbeste cu el despre asta, intreaba-l daca este suparat pe tine, pe mess ar fi cel mai indicat, intra tu in subiect! Asa poti afla cel mai bine ce s-a intamplat de s-a distantat de tine, vorbind cu el! Succes te puuuup :*