| Satisfaction a întrebat:

in aprilie mi-a venit ciclu si apoi nu mi-a mai venit pana in august si acum e decembrie si nu am mai avut...credeti ca este o problema?

5 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu este nici o problema, la inceput poti avea dereglari mari fara ca asta sa insemne nimic, Insa in 2 ani de la prima menstruatie, trebuie sa se regleze.

| Ela_PuRpLe a răspuns:

Cam multe luni ti-a intarziat.Cauzele pentru care ti-a intarziat pot fi mai multe.Cred ca ar fi bine sa mergi la un ginecolog.

| Satisfaction explică:

Teoway sigur mi-a venit pentru ca o dezvirginare nu tine 7 zile cum m-a tinut in aprilie si in august...si inca nu am facut-o

| kynleiii a răspuns:

Eu nu cred ca e o problema! dar daca te sperie ar trebuie sa te duci la un specialist.intradevar cam multe luni

| krisss93 a răspuns:

Intradevar sunt cam multe luni mai bine du-te la un ginecolog sa vezi ce ai. si eu am probleme o luna imi vine una nu dar eu sunt la inceput si am dereglari si e normal la tine nu-s du-te la un doctor e cel mai bine.