| Treble995755 a întrebat:

Am si eu o intrebare:mi-am facut server cs 1.6 si vreau sa il bag pe freakz.ro. dar la adaugare server scrie LISTA ADMINE. ce trebuie sa scriu acolo. daca puteti sa ma ajutati.plsss...connect 89.115.162.220:27018

Răspuns Câştigător
| Ponce a răspuns:

Iti dau un sfat! mai bine ti-l pui pe http://www.gametracker.com/ dai register te inregistrezi dp login pui server-ul il adaugiasa am facut si eu sh server-ul meu in fiecare zi sunt minim 8-9 jucatori dp site-ul ala bft apropo funda:D! connect counterhs.zapto.org go go go

2 răspunsuri:
| ImAnonymous a răspuns:

Te pot ajuta eu... daca vrei sa vorbim connect vm.alphacs.ro

| stefan2018 a răspuns:

Adaugal si pe mycounterstrike.com big grin ca e cunoscuta si iti faci reclama big grin