| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu o intrebare pentru baieti: Care va plac mai mult: brunetele, satenele sau roscatele? Si de ce?

Răspuns Câştigător
| draky90 a răspuns:

Cele care gandesc si nu strica toata privelistea cand deschid gura.simplu.

17 răspunsuri:
| DyNo a răspuns:

Din cele trei brunetele.

| Demonull a răspuns:

Brunetele
de ce? pentru ca actuala e bruneta si iau bataita daca spun altceva:-s laughing)glumesc, pentru ca despre roscate se spune ca s parasutiste, satenele hm..si blondele care nu le-ai inclus se considera mai blegute.ups iar am fost rau, pentru ca asa mi.s a pus mie pata, n-a raspuns mai sincer nu primesti.

| akka4 a răspuns:

Brunetele big grin

| GoBackInFuture a răspuns:

Brunetele sau satene, nu conteaza, pentru ca mi se par cele mai atragatoare si mai obraznice. Acum depinde de gusturi. Cu roscatele sunt indiferent, dar nu prea ma simt atras de blonde, poate si din cauza povestilor legate de faptul ca blondele ar fi mai cu**e, dar eu nu cred asta, pur si simplu nu ma prea atrag.

| cristi62 a răspuns:

Brunetele.dece pentru ca cel putin mie mi se par cele mai sexyhappy acum depinde de gusturihappy trebuie sa recunosc ca si blondele sunt frumoase in felul lor..depinde de gusturihappy

| anonim333 a răspuns:

Ce noroc am, sunt bruneta.
Daca ai pus brunetele, satenele si roscatele, de ce nu ai pus si blonde. Trebuia sa le pui si pe ele, nu?

| AngelBoy a răspuns:

Brunetele.

| vnvrgvskjdv a răspuns:

Dar blondele? De ele ai uitat?laughing

| plosnitapufoasa a răspuns:

Ce bine ma simt ca sunt bruneta.

| Adelyn24 a răspuns:

Brunetele happy Blondele happy

| Phoenix231 a răspuns:

Brunete :X:X:X:X si roscate dar sa aiba parul intr-un anumit fel. Daca vad una cu acel model si par si roscata deja mi-a furat toata inima:X

| Drag0n a răspuns:

Brunetele pentru ca blondele sunt parasute si roscatele sunt perverse.

| AndreeaDeeeea a răspuns:

Si satenele, nimanui?

| valentinpopescu a răspuns:

Roscatele intotdeauna arata mai sexy si nu stiu dc...thinking

| FleeKy a răspuns:

Blondele smug

| LoveSexGirll a răspuns:

Cele cu par mov si albastru laughing
si rosu

| Satyr a răspuns:

Brunetele.