| tavi07 a întrebat:

Am si eu o întrebare pentru experți în sex oral, vreau și eu să încerc împreună cu un prieten, sunt băiat, aveți ceva sfaturi ce m-ar putea ajuta?

6 răspunsuri:
| ania a răspuns:

E mare pacat inaintea Creatorului sa faci asa ceva.Ai fi mai fericit daca ai resoecta pjanul lui si te-ai implica sexual doar suoa casatorie cu sotia ta.Bolile cu transmitere sexuala sunt pedeapsa lui penrru cine ii incalca poruncile.

| Goete a răspuns (pentru ania):

Mai lasa Creatorul ca de asta ne-a lasat sa decidem singuri nu e El atat de tampit sa ne lase sa decidem si apoi sa "se supere"

| sweetys a răspuns:

Deci sunteti 2 baieti care vreti sa incercati.
1. Igiena - faceti dus si spalativa in zona intima
2. Imaginează-ți ca lingi o acadea sau o inghetata la cornet. Importante limba si buzele. Poti incepe prin a linge de la cap spre baza si apoi sa o sugi, te poti ajuta si de mana.
3. Seteaza limite, daca vrei cu finalizare in gura sau nu.
P. S. Nu sunt experta, am incercat si eu de curand? si senzația nu e chiar asa de rea.
P. S. S. La o întrebare de genul s-a raspuns acum catva ani si era mult mai detaliat tot procesul. O poti cauta.

| Violleta2022 a răspuns:

Deci sunteti 2 baieti...
Puneti-va prezervative pe cuc si va faceti unul altuia concomitent.

| Goete a răspuns:

Il intrebi pe prietenul tau sa iti spuna cand ii place cum i-o sugi.

**** placuta

| Crackman a răspuns:

Nu respira