| leny_6496 a întrebat:

Am si eu o intrebare prietena mea cea mai buna imi povesteste absolut tot ce face. numele ei e Adina si de curand a facut sex cu noul ei prieten si de cate ori el o scotea ea incepea sa se beseasca.sau daca o faceau pe la spate tot asa ma tot intreaba de ce se intampla asta! nu stiu ce sa ii spun, vreo sugestie?

Răspuns Câştigător
| danielacs a răspuns:

Eu cred mai degraba ca ea a auzit acele sunete care i-au iesi din vagin tongue nu din alta parte, iar din cate stiu eu se aude asa cand intra aer sau iese big grin si asta e ceva normal. Dar daca chiar se beseste laughing spune-i sa mearga la baie inainte sa faca sex cu prietenul ei tongue

15 răspunsuri:
| Hmmmm a răspuns:

Doamne!rolling on the floor)
am treait sa o vad si p asta p TPUlaughingrolling on the floor
pana acu aveati probleme cu lingurele, periuteled dinti si ursuletii d pluslaughingrolling on the floor
hai ca am evoluatlaughingbravo!

| tyana a răspuns:

laughing Scuza-ma ca rad dar felul in care ai expus lucrurile l-am considerat amuzant.
Acum referitor la problema, e vorba ca in timpul actului sexual in vagin se acumuleaza aer care trebuie eliminat cumva nu? Banuiesc ca despre asta este vorba.Acest lucru se intampla cand vaginul partenerei este putin mai relaxat sau baiatul prea putin dotat. E un lucru natural si normal si o sfatuiesc pe prietena ta sa se concentreze mai mult pe sentimente si mai putin pe zgomotul facut de aerul acela.

| 2696 a răspuns:

E o gluma nu? si tu la fel nu? cum poti sa zici pe un sitw tot ce iti povesteste ea? e prietena ta si ar trebui sa o respecti prin urmare. ea ar trebui sa discute despre lucrurile astea cu o persoana mai in varsta nu sa fie publicata viata ei personala pe net nu crezi?

| marla a răspuns:

Are probleme cu digestia laughing

| DrPedobear a răspuns:

In engleza i se spune "QUEEF". Ai aici mai multe detalii: http://en.wikipedia.org/wiki/Vaginal_flatulence

| lilstar a răspuns:

rolling on the floor) madar facarrolling on the floor da ce e ma aia cu butonrolling on the floor

| smooth a răspuns:

Esti tarehappy

| Fllly a răspuns:

Alea de care zici uh, se numesc bule de aer...de asta se aude acel sunet ciudat.bft:*

| Nata_9789 a răspuns:

laughing asta e tare de tot!

| Lavu a răspuns:

Deci esti bestiala cum ai scris tot acololaughinglaughinglaughing

daca tot ai zis numele ei... zi si adresalaughing si totlaughing poate o mai incearca unu si nu mai da gaze...

thinking vaginul acumuneaza aer, cum boala sa iese si aerul ala? pe fund?laughing cred ca e normal. da nu trebuie sa se auda super tare...de aude si vecinu...

laughing am auzit-o si pe asta!laughing

| Irina19 a răspuns:

Am auzit si eu cazuri din astea si chiar is curioasa si eu de ce se intimpla asta si cum poti sa eviti, vad ca majoritatea rid da nu inteleg de ce, e o intrebare destul de normala. Dar si eu cred ca ar trebui sa se relaxeze si sa se concentreze pe sentimente, doar la toti se intimpla asta, cred.

| Crizata a răspuns:

Aoleu mor de ras rolling on the floor.

Cum sa se laughing?

Mdr!

Frate asta e culmea!

| alin_8877 a răspuns:

Din cate stiu eu se aude asa cand intra aer sau iese si asta e ceva normal, tare intrebarea...bv

| Necunoscuta23 a răspuns:

Bine ca nu dai mai multe informatii despre ea.

| headshot a răspuns:

Pai daca trage vanturi se poate si abtine cat ii de greu sa tii o besina in tinelaughing adica nah poate face pe ea...ar fi bun un dopstraight face