| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu o intrebare si as vrea sa fie un raspuns sigur:
Ob-urile dezvirgineaza?

8 răspunsuri:
| CoquineNoire a răspuns:

Da,daca acel OB este un penis.

| A12NDRA a răspuns:

Nu

| fetitaCUPiscoturile a răspuns:

Daca-l confunzi cu un penis pe intuneric cu siguranta!

| Girl a răspuns:

OB-urile nu dezvirgineaza, acestea rup himenul.Virgina poti sa spui ca nu mai esti in momentul in care ai intrectinut relatii sexuale cu cineva.acum depinde si himenul fiecarei fete. Unele fete au himenul mai plastic,acestora i se rupe imediat, iar unele fete il au mai elastic, si nu li se rupe nici la primul contact sexual.Eu te sfatuiesc sa folosesti mai bine absorbante.Sunt mai bunewinking

| Deea_2510 a răspuns:

Nu,foloseste-l cu incredere :*stai linistita:*

| dirtull a răspuns:

O sa ramaneti insarcinate si o sa nasteti OB-uri

| Dσℓℓу a răspuns:

OB-urile dezvirgineaza! Nu se pun la domnisoare!

| Amy_9572 a răspuns:

Si tu intrebi aceiasi chestie laughing
Si eu sunt nedumerita...desi cred ca nu, mai ales alea mini care sunt micihappy Voi incerca si eu - sa vad, supravietuiesc?laughing Si iti spun dupa ce le testez. In principiu am auzit ca nu patesti nimic; sunt fete virgine care le folosesc de ceva ani si nu au avut niciun fel de probleme.