| vali_4411 a întrebat:

Am si eu o intrebare si dati-mi niste raspunsuri cat mai repede si mai precise, vecina a fost muscata de prietenul ei de sani si acum au inceput sa o doara si sau invenetit, se poate intampla ceva grav de la chestia asta? va rog raspundeti cat de repede
multumesc

Răspuns Câştigător
| Mititica_6301 a răspuns:

Cred ca ar trebui sa se duca repede la un medic... sa o controleze, e posibil sa fie doar pentru o perioada o durere, dar mai bine si mai inteligent ar fi sa nu asculte de nimeni si sa dea fuguta la doctorwinking sper ca te-am ajutat. fundita?batting eyelashes

14 răspunsuri:
| Aylee a răspuns:

Avand in vedere ca sanii la o fata sunt foarte sensibili la fel cum e la baieti " jucaria " logic ca s-a invinetit, ar fi bine daca are rana sa dea cu spirt si sa lase asa, alta ceva nu are ce sa pateasca, doar prietenul ei nu e caine.

| mgtow a răspuns:

A muscat prea tare de ii sa invinetit. Sa nu mai faca asa ceva.

| vlaaddd a răspuns:

O sa se usuce si o sa cada...

| FreddieMercury a răspuns:

Poate sa i se usuce si sa cada, ca stafidele.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate merge la un doctor sau poate cauta un unguent pentru vanatai.TRAUMATIM se gaseste in farmacii. daca insa nu se intampla nimic e bine sa mearga la un doctor(desi nu cred ca este chiar atat de grav)
sper sa iti fi fost de ajutor

Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Da, se poate intampla ceva grav, ca de exemplu sa faca un hematom care sa se organizeze sau o mastita. In ambele cazuri, poate avea nevoie de interventie chirurgicala. Este cazul sa mearga la serviciul de urgenta pentru o consultatie si, eventual, tratament.

| Hombre a răspuns:

Avand in vedere ca prietenul ei poate sa fie turbat, ai grija sa nu turbeze si ea sa te muste ca poti devenii moroi. Ca masura de precautie sa-i puna botnita si ea sa poarte sutien si chiloti de tabla.

| ExistaMosCraciun a răspuns:

Dar ce rasa e prietenul prietenei tale? Sau el nu a mai vazut tate in viata lui?

| porto89 a răspuns:

Ce animal sa moara mamaaa rolling on the floor rolling on the floor antitetanusul e singura sansa pentru vecina ta :-| ce-o fi zis baiatu" tzateee " rolling on the floor ma bufneste rasu numai cand mi-l imaginez laughing

| Cătălina a răspuns:

Da` cat de hain e prietenul ei? Doamne, ce om.

Clar ca i se poate intampla ceva grav, trebuie sa mearga de urgenta la medic, pentru ca daca e mai din timp cu atat mai bine. Isi poate face simtita prezenta un nodul care mai tarziu, fiind netrat, poate duce la cancer mamar.

| Hombre a răspuns:

Daca Brigaela spune ca exista aceste riscuri serios ca turbatului asta care a confundat ţâţele cu sarmalele ii trebuie o botniţa.

| ExistaMosCraciun a răspuns:

"A confundat tzatele cu sarmalele...", magistral, hahahahahahaha!

| FuckOnCocaine a răspuns:

Ce javră.

| vali_4411 explică:

Multumesc de raspusurile date, si-a revenit acuma.multumesc foarte multwinking