| 22cmN a întrebat:

Am și eu o întrebare sora mea tot se schimbă in fața mea și de câte ori trece pe lângă mine mă prinde de penis (țin să menționez că ea are 17 ani eu 22 și o data eram amândoi beți ca am fost la o petrecere și cand am ajuns acasă s-a întâmplat.cev Între noi doar o dată) ce semne vrea să imi deie?

8 răspunsuri:
| marinvirginu77 a răspuns:

Bag o tata bag o

| Cinic a răspuns:

Cred ca te-ai uitat prea mult la p. Hub categoria step sister laughing vezi poate rămane blocată in masina de spalat. Cunoscatorii stiu despre ce vorbesc laughing

| VoidEternal a răspuns:

Semnul e chiar postarea asta. Semn că trebuie să o lași mai moale cu pornoacele.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Mai taie din ele da le dra(cu) laughing

| Mitaita86 a răspuns:

Pai si sa mai intamplat? poate mai vrea

| KatiMe27 a răspuns:

Alt trol

| EvilCrystal00 a răspuns:

Dar întrebarea e " Tu mai vrei?"

| 22cmN explică:

Eu vorbesc serios chiar asta se întâmplă