| Anonim222222 a întrebat:

Sunt baiat. Si am o prietena. Si Logic ca mai bag si eu degetul. Dar nu asta e chestia. Chestia este ca bag si pe ea nu o doare. Mai e virgina sau nu mai e virgina? Adica ea nu a facut sex niciodata dar s-a mai jucat cu degetul si ea singura acasa. Si am vorbit cu ea si nu a curs sange pana acum. Deci? va rog sa ma ajutati. Funda

Răspuns Câştigător
| anonima9999 a răspuns:

E virgina, nu o doare fiindca e excitata.

4 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Stai linistit, este virgina, si ea stie bine lucru acesta.

| kar1GaNNN a răspuns:

Stai linistit, ea sigur este virgina.

| JohnnyBi a răspuns:

Himenul este elastic. unele fete se dezvirgineaza cu 1 deget, unele poate niciodata, altele dupa al2lea act sexual, unele doar la morcov mare, etc. cum fiecare corp este diferit pe exterior si pe interior e la fel. tu crezi ca 1 deget la 1 fata = dezvirginare ca litera de lege? sa fie scris in analele istoriei "femeia la 1 deget bagat sa curga sange"? nup, nu e chiar asa.

| kandaraki a răspuns:

E virgina dar nu e bine ca te bagi cu degetu, ii poti introduce o infectie.