| alinutzagumitza a întrebat:

Sunt clasa a-5-asi imi place de un baiat numai ca ne certam tot timpul. Faza e ca stiu ca ii place de mine fiindca am pus o colega sal intrebe. imi place de el deoarece ilasist la toate meciurile de fotbal dintre clase. Insa o colega tampita a propus in ora de romana in care a lipsit profa sa jucam un joc in care trebuie sa invarti sticla si daca pica de 3 ori pe doi dintre noi trebuia sa se sarute. la un momant dat a trebuit sa se sarute cu fata, chestia care mia indus o stare de neliniste a fost ca se sarutau mai bine de 3 secunde.( au picat de 3 ori SAU SARUTAT DE 3 ORI ) va rog ajutati-ma nu stiu ce sa mai cred. dau funda.

6 răspunsuri:
| Gabica a răspuns:

Vorbeste cu el, ai incredere cu tine.Iar cu saruturile, e un joc, si eu m-am sarutat cu multi la jocul cu sticluta...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In clasa a 5a? Damn stupid.

| Victor7boy a răspuns:

Buna! Fetito pune mana pe carte si traiesteti copilaria.Esti de abia in clasa a V-a si tu vrei sex? Aiurea...

| Victor7boy a răspuns:

big grin laughing Nu neaparat... laughing

| CeInteleptul a răspuns:

Trebuie sa mergi langa el si sa intri cu el in vorba.
vorbit zilnic si apoi dupa un timp.
o sapt sa zic bati apropul sa va intalnit
si de aici numai bine

| Mishu01 a răspuns:

Vorbeste cu mai multi colegi sa il incurajeze sa te intrebe, pentru ca el ii e rusine, presupun sa o faca. Daca chiar te place, o sa te intrebe.