| Jack a întrebat:

Am si eu o intrebare umpicm ai interesanta, nu stiu daca ii locul potrivit dar am mai vazut postari de genul asta.Deci ce parere aveti despre sexul oral? Am vazut fete care spuneau ca fac asta doar pentru ca isi iubesc partenerul, dar consider ca nu e chiar asa, consider ca fetelor le face placere sa faca asa ceva, altfel nu ar mai face (multe dintre ele de buna voie fara sa fie rugate)? Dar va rog vreau niste raspunsuri bune nu abureli si vrajeli!

Răspuns Câştigător
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Hai asa incerc sa-ti explic altfel: cand eram mic, si am mancat pentru prima oara banana, si apoi pireu de castane, mai, nu mi-au placut defel! Gustand alta data, cate putin, am inceput sa descopar si alte nuante ale gusturilor, si incet incet au ajuns sa-mi placa atat de mult, incat acum sunt in lista de favorite!

Sau, sa incerc si altfel: intai inveti cateva litere, apoi cu ele faci primele propozitii simple - da?! >> "Ana are mere", etc... apoi, pe masura ce inveti tot mai multe litere, poti face propozitii mai lungi si mai complexe, iar apoi chiar si fraze!

Cam asa cumva e si aici: unele incearca fiindca li se cere in mod expres si nu vor sa supere daca refuza, altele fac in joaca, de curiozitate, iar celelalte, de curiozitate si de drag, pupand tot corpul si ajungand si acolo! si de cele mai multe ori, primesc si ele daca partenerul nu e egoist si prost informat (sau deloc! - vaginul fiind unul dintre cele mai curate locuri din organismul uman! - se autocurata!)...
Deci este evident ca e cel mai bine si frumos sa faci din sentimente reale pentr celalalt, dar de bunavoie, nu silita sau santajata! si intr-adevar, daca nu le-ar si placea, nu ar mai face!
Cauta si citeste si despre Petting, si ai sa intelegi si mai bine! Nu neglija igiena manuala, ca sa nu aduci microbi in zona aia sensibila si vulnerabila! sau si a lui, daca vrea el la tine! sa se spele foarte bine pe maini inainte!

6 răspunsuri:
| unknow a răspuns:

Jack a raspuns:
Fetito numa prosti ai in cap desi ma insel ca le ai si pe alea (pentru ca dca ai prosti in cap => ca ai ceva in cap, si tu nici macar atat nu ai ) postezi niste intrebari foarte tampite pe TPU si sti dc spun asta? 1)Pentru ca daca schimbi de la Nora pentru mama si dai mai incep Cd-ul ala cu Vijelie o sa iti dai seama ca poti sa gandesti limpede umpicut si o sa afli singura raspunsurile!
2.)Pui niste intrebari a caror raspunsuri crede'ma NU te ajuta cu nimic

dupa toate astea, iti raspund si eu lafeal: devil
baietelule numa prosti ai in cap desi ma insel ca le ai si pe alea (pentru ca dca ai prosti in cap => ca ai ceva in cap, si tu nici macar atat nu ai ) postezi niste intrebari foarte tampite pe TPU si sti dc spun asta? 1)Pentru ca daca schimbi de la Nora pentru mama si dai mai incep Cd-ul ala cu Vijelie o sa iti dai seama ca poti sa gandesti limpede umpicut si o sa afli singura raspunsurile!
2.)Pui niste intrebari a caror raspunsuri crede'ma NU te ajuta cu nimic

asa ca nu mai vb, mai, ...penisake! ca esti mai praf dek me:p

| Jack explică:

Mi-ar placea sa imi spui si ce varsta ai?

| Jack explică:

Uite ca sa fie clarhappy, intrebarea e simpla "daca le place?", nu am spus ca am nelamuriri in a practica sexul oral tongue, am practicat de mai multe ori si sa primesc si sa ofer, doar ca sunt curios de parerea fetelor, pentru ca multe fete spun ca ele nu ar face asa ceva niciodata (ceea ce mi se pare o mare minciuna) dar unele o spun foarte convinse pe elehappy eu sincer consider ca acele fete au concepti gresite, mie mi se pare perfect normal si sunt tot de parere ca daca ti-e "scarba" sa faci sex oral, inseamna ca tie "scarba" de corpul partenerului happy. Dupa parerea mea fetele care spun ca nu vor face asta niciodata cum am mai spus ori mint ori nu sunt destul de mature si mai trebuie sa treaca prin viata sa isi dea seama ca ii ceva normal.

| yoanna11 a răspuns:

Depinde de fata.eu inca nu am incercat... unele sunt fortate de parteneri thinking depinde de situatie.

| alina_7878 a răspuns:

Mai daca vrei sa incerci ar trebiu sa lasi sa vina de la sine (depinde de fata ) dar din punctul meu de vedere ar fi o proasta daca ar accepta happy

| DeMonLaDy a răspuns:

Depinde de situatie... uele fac pentru ca sunt santajate de genu"o faci daca vrei sa mai fim impreuna", altele pentru ca pur si simplu le place sa o faca dar nu recunosc, iar altele o fac pentru simplu fapt ca sunt intr'o relatie si este ceva normal, nu e motiv de jena daca face asa ceva tongue doar o face numai lui.