| crissti a întrebat:

un barbat cand se dezvirgineaza il doare straight face?

8 răspunsuri:
kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Nu, nu doare.
Ustură foarte puţin, când intră prima dată dar după aia amorţeşte instantaneu şi după maxim 10 secunde simţi numai plăcere.
E o senzaţie ciudată primele 10 secunde, după aia nu-i stres.
Succes!

| Vizitiul a răspuns:

Virginitatea la baieti se simte mai mult la nivel psihologic decat la nivel fizic. Am discutat pe aceasta tema cu un barbat care are familie, deci ala nu poate fi virgin, are frenul (acea membrana) la locul sau. Un baiat virgin se cunoaste dupa gesturile stangace de care da dovada in pat. In concluzie: nu are ce sa-l doara, nu se rupe absolut nimic.

identitate
| identitate a răspuns:

Depinde unde se dezvirgineaza si cu cine...laughing

p. s. @anonim, nu am spus "cu ce", am spus "unde si cu cine". Un baiat poate sa faca sex si cu un baiat.winking
In rest, cu o femeie, poate fi dureros doar daca nu esti in stare sa o exciti si/sau te grabesti. Iar multi dintre cei care fac sex pentru prima oara, indeplinesc ambele conditii.
Altfel e imposibil sa simti durere.

| rey a răspuns:

Nu doare defel stai relax, doar ca e putin in necunoscut si rezisti putin la primul sau daca nu faci sex o perioada la primul contact rezisti mai putin pana la ejaculare dar in timp iti faci antrenamentwinking
Deci pe fata o doare cand o face prima(a2a, a3a) oara pe baiat DEFEL.

| mosu_9772 a răspuns:

Nu neaparat la primul contact sexual adica cand se dezvirgineaza dar odata i se rupe ata penisului sangereaza si este destul de dureros iti spun din proprie experienta

| elamit a răspuns:

Normal simte si el o durere. dar nu ca noi fetele

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tare de tot si penisul lui nu suporta atingere o saptamana.De acea lumea, cind mai vede cite unul cu penisul afara, face greseala sa creada ca-i beat.Nu-i adevarat domnule. E proaspat dezvirginat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Identitate doar nu se dezvirgineaza cu menghina.