| irina_1561 a întrebat:

Am si eu o intrebare va rog mult sa-mi raspundeti la ea :Eram intr-o seara cu prietenul meu si am inceput sa facem dragoste el ma atingea prin locul intim si mi-a introdus degetul aveam o durere foarte mare si ne-am oprit.In alta seara mi-a introdus degetul si a intrat foarte usor si nu mai simteam nici o durere...cum credeti mai sunt virgina? va rog sa-mi dati cit mai multe raspunsuri.

8 răspunsuri:
| Papusik a răspuns:

Ti-a curs sange?
Daca ti-a curs sange si ti s-a rupt himenul nu mai esti virgina.

| Malvina24 a răspuns:

Nu mai esti.

| Piersicutza a răspuns:

Nu prea cred:d

| DirtyBlood a răspuns:

Poi.cel mai posibil e ca ti s-a rupt himenul.e ca o pielita de la intrarea in vagin vreo 2-3 cm mai in spate. Poate ti l-a introdus prea tare, sau poate degetul lui a fost prea gros.
Si prin urmare ca nu te-a durut noaptea urmatoare...e cel mai probabil ca nu esti virgina.Ma rog, mental.Pt ca fizic deja s-a rupt himenul, dar tot trebuie sa aiba loc actul sexual.penetrarea,stii tu.
Deci nu esti virgina. poti face sex
Daca faci sex, nu uita:
1.Protejare,protejare,protejare! e ff important sa poarte partenerul tau prezervativ in timpul actului.
2. Documentati-va bine de tot.Sursa principala, evident, internetul.
Succes!

| babyblu3 a răspuns:

Daca nu ti-a curs sange inseamna ca nu s-a rupt himenul de ci cred ca inca mai esti virgina, tu zic ca a 2 a seara nu te mai durea sh intra usor asta inseamna ca acel spatiu sa mai largit,dar e posibil totusi sa nu mai fii,poate mai bine ceri sfatul unui ginecolog.dar oricum multa, multa, multa bafta:*

| VacutzaRoscata a răspuns:

Dragostea nu se face cu degetul
virginitatea ti-o pierzi prin contact sexual, nu are legatura daca ti-a rupt himenul cu degetul, tot virgina ai fi pana la primul contact sexual

| Christtine a răspuns:

Daca nu ti-a curs sange inseamna ca mai esti virgina, ori ai himen elastic. Iar dintr-un deget nu te poti dezvirgina! Adica eu n-am auzit pe nimeni sa fie dezvirginata de un deget. Probabil te-a durut pentru ca nu te-ai masturbat niciodata ori pentru ca nu era suficient de umedthinking Sunt sute de posibilitati.

Si ti-am zis la inceput, dintr-un deget nu te poti dezvirgina.happy

| PuFoS97 a răspuns:

Virgina esti pana cand faceti sex dupa aia fata tatalui numai e fata mare laughing