| vibers9 a întrebat:

Am si eu o intrebaree:-s.Cand un baiat intreaba o fata daca iese undeva si ea zice "nu stiu" ce inseamna? inseamna ca nu vrea sa iasa cu mine? raspuns urgent plzzzbatting eyelashes dau >fundita:

Răspuns Câştigător
| username23 a răspuns:

Asta ar cam insemna ca ea poate doreste sa iasa cu tine, dar mai asteapta din partea ta citeva gesturi de gentelmen, adica sa o mai ''curtezi'' putin. Asa sunt fetele, le place mult cind vad ca baietii pretind atentia lor. ''nu stiu'' inseamna : -As vrea, dar mai alearga putin din urma mea! Fetelor le palce sa fie solicitate. Asa ca sansele sunt mari! Nu dispera, cu siguranta va iesi cu tine, dar un picutz mai tirziu! Fa si tu mici gestru de atentie. Funda?

7 răspunsuri:
| Rayyy a răspuns:

Buna,
Din pacate, un astfel de raspuns se indreapta mai degraba spre o evitare a propunerii tale.

| krystal02 a răspuns:

Daca acel baiat a invitat-o pe aceea fata o singura data si a spus "nu stiu" nu o lua c anul vrea sa iasa cu tine. Poate are treaba, si nu poate atunci, iar ca sa nu te faca sa te simti prost a spus "nu stiu". Mai invit-o odata in alta zi. Daca din nou primesti acelasi raspuns, inseamna ca tipa nu vrea sa iasa cu tine happy

| LOADING █████████99% a răspuns:

Buna!
Eu una cand zic nu stiu, imi e rusine sa spun raspunsul adevarat, sau pur si simplu (daca ma intreaba un baiat daca vreau sa fiu cu el) ii zic nu stiu pentru ca nu vreau sa par disperata si sa sar din prima
Bye kiss

| Papusik_4304 a răspuns:

Linisteste'le.
oh go on

daca zice ca "nu stiu" asta inseama un "poate"

acum depinde de tinewinkingdaca cu adevarat vrei sa iesi cu ea spune-i clar nu cu vrajeli din asteawinking daca nu vrea sa iesiti singuri luativa cu voi prietenii comunii iesiti undeva totibig grinbig grin sa nu va plictisititongue bafta:X

| ĺuЂĺřξ a răspuns:

Sincer eu cred ca te place dar nu vrea sa para nebuna dupa tine si sa zica da din prima sunt fata si fac mereu asa. sper ca te-am ajutat bafta fundita?//

| Bibb1 a răspuns:

Nu este hotarata >big grin

| Schnitzel a răspuns:

Poate insemna da daca tipa se lasa greu sau e indecisa si inseamna nu daca tipa e finutza si nu vrea sa te raneasca. Cere-i un raspuns concret mai bine.batting eyelashes