| ioscuf a întrebat:

Am si eu o nedumerire am avut o relatie de 7 luni in care am si locuit impreuna ne-am certat foarte rau si ne-am despartit intre timp el si-a facut o noua relatie care a durat o luna, dupa luan acee m-a cautat si mam vazut cu el, el s-a despartit dupa revederea cu mine de tipa respectiva dupa o luna de reintalniri. iar mi-a zis ca gata iar m-a cautat acum vrea sa se impace cu fost gaghica dea lui si iar o zis ca gata sa nu ne mai vedem sa ramanem amici. ce sa mai inteleg cand gesturile lui dau altceva de intales tot timpu ma atinge ma saruta pe gat... plus ca ma baga in toate discutile in care se poate.

5 răspunsuri:
| Djlsghtnquuw a răspuns:

Lasa-l in pace, nu te merita. Daca ar fi tinut la tine nu se combina cu altele si nu s-ar fi comportat asa cu tine. Meriti ceva mult mai bun

| AllinaDaniella a răspuns:

Ai scris mirific. Nu inteleg nimic.

| DiDiiiiiiiiii a răspuns:

Eu zic sa il uiti. Stiu este greu si te inteleg perfect. O sa vezi ca o sa apara un baiat care o sa te merite si totul o sa fie bine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vrea sa te aibe ca pe o rezerva, cum ai da papucii cate una, care isi da seama ce hram poarta, o sa vina la tine sa-si linga ranile pe umarul tau, decizia tu o iei

greece12
| greece12 a răspuns:

Baiatul a inteles ca poate sa se joace cu doua si-i place,cand se satura de tine,fuge la cealalta,cum il supara cealalta, se-ntoarce repede la tine.
Va manipuleaza pe-amandoua si, in special, pe tine.
Daca iti place, crede-l si vei pierde alte 7 luni din viata.
Daca nu-ti place, lasa-l si gaseste un altul, care sa te faca sa uiti acest cosmar.
El nu se va schimba, fii sigura.
Acum, hotaraste singura ce vrei sa faci.