| UnAnonimPublic a întrebat:

Am si eu o nelamurire. Am 13 ani (aproape 14) si pana acuma nu am avut nicio prietena. Nu ca nu am vrut, dar ele nu au vrut. Adica eu cand ma apropi de ele habar n-am ce sa le zic ca sa par interesant. Ma pierd in cuvinte si ele cred ca sunt un ciudat. Un sfat va rog.

Răspuns Câştigător
| neutrino a răspuns:

Adica pe scurt, tu ai vrut, dar n-ai putut, ele nu au vrut, dar nici nu au stiut! Mai ai si tu putina rabdare, macar pana-ti faci buletinul. Pana atunci uita-te atent in jurul tau, la ceea ce si cum fac baietii mai mari.

5 răspunsuri:
| Oana92 a răspuns:

Incearca sa te porti natural, sa fii tu ...si atunci nu o sa te mai considere un ciudat!

| Alcyon a răspuns:

Esti inca micut. E timp pentru toate.

| MandrilaVasileRadu a răspuns:

Fii baiat istet.
Fii bun la scoala si la sport.
Iesi seara cu baietii si fetele in scari de bloc, parcuri si din astea.
Asa te vei versa si capata experienta.
Stai pe langa gagicile mai mari ca tine.
Ai ce invata si sunt bune, bune rau de tot happy
Asta iti va stimula producerea de testosteron.Se stie ca un nivel optim, ridicat chiar de testosteron te va face un mascul adevarat.

| Chimied a răspuns:

Fii tu insuti, nu trebuie sa ii pun cine stie intrebari, "porti tanga"?
Poata ca nu prea ai noroc la fete, dar asteapta sa mai cresti, ai destul timp.
Bafta!