| geoqwaz a întrebat:

Am si eu o problema. Am 18 ani si am constatat ca am o disfunctie erectila, nu-mi pot mentine o erectie si e foarte enervant. Ma gandeam sa iau Vigrax dar mai intai as trece pe un urolog sa ma consult cu el. Ce imi recomandati si daca ati trecut prin aceeasi situatie, cum ati scapat.

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Trebuie sa discuti cu un medic urolog. Succes si sanatate.

3 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

Consulta de urgenta un medic urolog si acesta iti va spune care este problema si tot el iti va recomanda ce sa faci in continuare.

| Oana92 a răspuns:

Ce sa cauti la ginecolog daca ai disfunctii erectile? Sau esti femeie si ai si un penis, asa, de rezerva?

Si in plus cine ti-a pus acest diagnostic? Pentru ca daca esti la inceputul vietii sexuale sau daca ai o perioada stresata e perfect normal ce se intampla...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Du-te neaparat la urolog,nu mai luati nene medicamente pentru p de pe google, poate fac mai mult rau. Du-te frate, ce la doctor, cum sa ne intrebi pe noi ce sa iei pentru p, sa ti se ridice?