| Florinelpustanu a întrebat:

Am si eu o problema! Am 18 ani si sunt virgin.....sunt cu prietena mea de 3 luni,la inceput eram foarte excitat si mi se scula mai mereu,insa azi dupa mai mult timp am hotarat sa facem dragoste, insa nu mi se mai scoala deloc, nu stiu ce am patit va rog un raspuns, cu o zi inainte m-a durut sub burta.Va rog un sfat!

Răspuns Câştigător
| florg78 a răspuns:

Sunt doar emotii, stres, grija ca nu te vei ridica la nivelul asteptarilor prietenei etc, nu trebuie sa iti faci griji, usor usor si cu putin ajutor si intelegere din partea prietenei vei depasi momentul. Succes

5 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Ti s-a culcat de frica! Repeta experienta si-ti va "iesi" pana la urma, dar numai daca fata are rabdare cu tine.

| Emilian65 a răspuns:

Florinel, te masturbezi? Daca da, atunci asta este cauza de nu ti s-a sculat astazi cand ai vrut sa faci sex cu iubita.

| Felys a răspuns:

Din cauza emotiilor ai patit asta, trebuie sa nu te mai stresezi atat si sa te relaxezi si iti vei revenii

| Skynox a răspuns:

Du-te la una de marginea drumului, vezi ca aia te face sa nu ti se mai culce. Bafta.

| hyslaves69 a răspuns:

Ti se transforma o sa ai o pruna virjinelule