| babydools a întrebat:

Am si eu o problema.sad Am avut 2 contecte sexuale pana acum cu iubitul meu si de fiecare data cand incearca sa introduca tot penisul simt o durere. Nu stiu ce sa cred dar banuiesc ca trebuia sa curga sange pana acum( Folosim prezervative DUREX ), ce sa sa inteleg din asta sunt la inceput si habar nu am

Răspuns Câştigător
| PsihinG a răspuns:

Daca sunt primele 2 contacte sexuale din viata ta, nu e o problema acea durere de care spui tu, alte fete au dureri mult mai acute dupa primele contacte sexuale.
Durerea mai poate fi si din cauza ca organul lui este ceva mai mare decat poti tu suporta.
Sange nu e oblgatoriu sa curga, dupa ce ai fost dezvirginata.

1 răspuns:
| bLeSSSS a răspuns:

Vezi ce inseamna sa fi nesatula?