| Ruxuletz a întrebat:

Am si eu o problema... am o relatie la distanta de aproape 2 ani, se implinesc pe 1 septembrie. Putin mai devreme l-am intrebat pe prietenul meu daca are incredere in mine si mi-a spus ca are 70%, nu a vrut sa spuna de ce nu are incredere mai multa, chiar daca am insistat, raspunsul lui a fost " pa ". Ce ar trebui sa fac?

Răspuns Câştigător
| monicutza_5552 a răspuns:

Paia 70% e un procent destul de bun sa zic... mai ales daca este o relatie la distanta! mai rar sunt persoane care au incredere 100% in partener... si eu am o relatie de 3ani si nu este la distantahee hee, si nici asa nu am incredere 100% in elhappy. asa ca fii linistita si multumita ca nu e motiv de ingrijorare :*

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| tauretee a răspuns:

Mda am citit ca ai o relatie la distanta prietenul tau daca n-are incredere 100% in tine nu e prietenul tau tu sa ai incredere 100% in el dar el in tine sa aiba 70% nu asta nu e prieten si daca raspunsul lui e PA nu iti mai e prieten asa i-am spus unu prieten de-al meu de pe mess vorbeam in fiecare zi cate 1 ora si cand i-am zis sa-mi dea putin contul de cabal a zis ca n-are incredere in mine si mi-a zis pa si a iesit mia da ignore...