| cracklf97 a întrebat:

Am si eu o problema ce ma deranjeaza cu penisul meu, si aceea ca il am de 17 cm(ceea ce e bine) insa dezavantajul este ca e subtire( avand si penisul circumcis). Intrebarea mea este daca am cum sa-l fac mai gros.

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Il infasori in folie... din aia cu bule

| Violleta2022 a răspuns:

Nu, din pacate, nu ai ce-i face sa-l ingrosi.
Dar poti invata tactici sa satisfaci o fata/femeie, folosindu-te de o jucarie sexuala, de degete sau chiar limba.

| mihai69 a răspuns:

Sau... există la magazinele de specialitate niște manșoane (ca un fel de tub din plastic moale) pe care le tragi pe corpul penisului și îi mai adaugi câțiva mm în diametru. Costă câțiva lei.winking

| alina2k18 a răspuns:

Sunt diverse injectii pentru ingrosare, majoritatea cu efect temporar 8-10 luniwinking dar... COSTAwinking