| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu o problema cu prietenul meu si v-asi ruga sa ma ajutati cu un sfat! Sunt impreuna cu el de un an si de la un timp a inceput sa se cam departeze de mine asta insemnand ca de multe ori cand il sun e ocupat imi spune replici de genu :"am treba sunama mai tarziu" si tot felul de motive cum ca ar avea treba, cum ca ar vrea sa sta cu prieteni. Nu ca i-asi interzice eu sa iasa cu prieteni dar de multe ori ma da la o parte pe mine pentru prieteni lui si mai sunt si minciuni de genu :" ma duc sa rezolv ceva " si dupa ce plec eu aflu ca de fapt el e prin oras se plimba si lucruri din astea. ajutati-ma si pe mine cu un sfat sau macar spuneti-mi daca sunt eu prea posesiva de se comporta asa!

3 răspunsuri:
| Georgix a răspuns:

Nu il mai cauta ceva timp, o saptamana asa, daca te suna in acest timp inseamna ca ii pasa de tine, daca nu da-i papucii.happy

| Deeea_8899 a răspuns:

Incearca sa nu il mai suni. Poarta-te cu indiferenta. Daca nu te nmai cauta el inseamna ca nu te mai iubeste, sau poate are pe alta. Poate de tine`e s-o plictisit si place pe alta oh go on. Unii baieti asa sunt. Dar nu il mai cauta uh. Ai rabdare si daca te iubeste. Te va cauta kiss

bafta :X

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

El te inseala deja are pe alta si tu inca nu tiai dat seama dai papucii si asa scapi de o belea daca vrei sa suferi continua cu el