| AliNuTzHuu a întrebat:

Am si eu o problema cunosc o fata o plac foarte mult imi vine s-o iau in brate atunci cand o vad ea a fost cu cel mai bun prieten da s-au despartit acum toti prieteni ei imi spun ca nu are iubit eu vorbesc foarte mult cu ea pe mess si la scoala dar mai mult pe mess.Cum Pot S-o Cuceresc Dau Funda {pls ajutati-ma }

Răspuns Câştigător
| YoYoHina a răspuns:

Intra si tu cu pasi marunti in viata ei.Ca un amic apoi ca un bun amic apoi ca un prieten si apoi ca un prieten extraordinar xD Dupaia fa-o sa se indragosetasca de tinesmug fa-i complimente da subtile si ajut-o cu tot ce are nevoiebig grinApoi aranjeazate cheamo la suc si daca sunteti meniti unul pentru altul va iesi binewinking

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

I zici co placi si ai terminat povesteahappy chestia cu cuceritu e in filmewinking ir u nu esti in uul laughing
deci zii ca o placi ssi vezi daca te place!
sinceritatea e cea mai de pret!

| AliNuTzHuu explică:

Chestia e ca i-am zis ca o plac...winking