| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu o problema. Daca ati putea sa ma ajutati. Dar pls dara mistouri si chestii de genu.
Acum vreo saptamana, un baiat chiar ma placea, dar eu nu prea.Acum, a inceput sa-i placa de mine dar nu stiu daca am mai place. Si nu as vrea sa fiu cu el...adica as vrea.nu stiu ce sa fac pentru ca el are prietena dar se da la toate fetele. A incercat de multe ori sa ma sarute dar pur si simplu nu o puteam face. Uneori se poarta foarte bine cu mine... dar cateodata parca nici nu ne cunoastem.
Eu chiar tin la el. Si nu stiu ce sa fac. Credeti ca merita sa fiu cu el? Sa nu ne va tine prea mult? Nu as vrea sa sufar dupa aia doar pentru ca am tinut prea mult la el iar el si-a batut joc de mine.
Multumesc anticipat.

7 răspunsuri:
| UrăscPăstârnacul a răspuns:

Heiii.

Din cate vad, e tipul baiatului care nu tine cont ca are prietena. Le trateaza pe toate la fel. Stiu specimenul.

Mai bine nu te baga pe felie cu el. O sa suferi.

Ai grija! :*
Adda

| Blue_2059 a răspuns:

Nu'ti recomand.
E un "gagicar" care se da la toate fetele.Cum ai mentionat"are prietena si se da la tine".
Deci gandeste'te ca se ti se vor intampla aceleasi lucruri, vei fi inselata.
Gaseste pe altcineva, sunt atatia baieti in lumea asta.
Succes!

| WTF a răspuns:

Buna, trateaza-; cu indiferenta, iar daca lui ii place de tine, te va cauta cu siguranta, succes!

| ladylove a răspuns:

Daca spui ca se da la toate fetele nu prea este ok.Eu zic sa nu te implici asa mult sentimental, pastreaza legatura cu el, vorbiti etc dar nu te atasa asa de el pentru ca s-ar putea sa suferi dupa aceea.
Gandeste-te bine la ceea ce vrei, daca iti place cu adevarat de el fii cu el, dar ai mare grija.

| emo:Xkid:X a răspuns:

Eu zic sa-l ignori si sa nu-i arati ca ti la el dupa o sa te ia de fraiera nu cred ca va fi ceva serios intre voi daca zici ca se da la toate fetele fa-l sa moara dupa tine! Succes! pwpikz:X

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ok. Mersi mult. O sa mai astept sa vad cum se poarta zilele astea. Daca nu o sa incerc sa-l uit.:*

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da. Cam asa e Adda. Cred ca os a ramanem doar prieteni daca nu se schimba.
Ms pentru raspunsuri.:*