| george94 a întrebat:

Am si eu o problema. eu am 16 ani si sunt inca virgin, iar prietena mea are tot 16 si nu mai este. adica are destul de multa experienta cu fostul ei prieten insa noi suntem impreuna de 3 luni si amandoi vrem sa avem si o relatie sexuala. dar sunt depasit, neavand experienta imi e frica sa nu gresesc sau daca nu e multumita de mine?

Răspuns Câştigător
| Elena1234456 a răspuns:

Daca tine la tine te ajuta sa intri in ritm happy. Nimenu nu s-a nascut invatat.

8 răspunsuri:
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Du-te la librarie si ia-ti cartea "Tot ce ai vrut sa stii despre sex" de dr. David Reuben, si o sa aveti de unde invata amandoi!
Mai poti cauta si "Arta de a face dragoste aproape perfect" de Bebe Mihaescu...
Success!

Nu uita de igiena, atmosfera, tandrete, lumanari; parfumate si, Obligatoriu! - Prezervativ!

Dar cel mai bine ar fi ca cititi intai si sa practicati cel putin cateva luni bune Petting-ul!
Cu cat veti face mai mult asta inainte, cu atat aveti sanse sa fie mai bine apoi si sexul!

Răspuns utilizator avertizat
| p1nk a răspuns:

Daca iai spus ca esti virgin stie la ce sa se astepte.Totuji dc nu te-ai dus la "profesioniste" sa te rezolve?

| Haddy a răspuns:

Inceputul e greu.nu are ce sa zica. e in al 9-lea cer.laughing

| Razvan195 a răspuns:

Cred ca va intelege situatia tahappy... si nu vor fi probleme.Laso pe ea sa faca treabawinking

| RMX a răspuns:

Salut! Sigur va intelege ea cum sta treaba, prima oara asa este happy

| george94 explică:

Dau fundita orice insa as vrea un raspuns sincer si un sfat folositor