| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu o problema.Imi place de o fata din clasa si nu stiu cum sa ii spun.Ca cred ca daca ii spun ca o plac ea le spune prietenelor si acestea spun la toata clasa si nu imi place sa fiu barfit.Am incercat sa ma apropii mai mult de ea, dar prietenele sale imi pun tot felul de intrebari cum ar fi: daca imi place de ea, daca vreau sa stau cu ea in banca si din astea.Va rog ajutati-ma...
P. S. 13 ani

2 răspunsuri:
| Ciresikaaa a răspuns:

Daca te place cu adevarat nu cred ca o sa spuna prietenelor ei care dupa aia sa te barfeasca, daca nu vrrea o relatie s-ar putea intampla ceva mai putin placut big grin si nu le baga in seama pe prietenele ei aratale indiferenta si doar pe fata pe care o placi pentru ca asa isi va da seama si cine stiehee hee

| AndaAndore a răspuns:

Incearca sa vorbesti deschis cu ea, si sa-i spui ce simti.
Mergi pe incredere, daca ti-ai luat tseapa, asta e.
Nu e sfarsit de lume. Viata merge inainte!winking
Dar incercarea moarte n`are happy