| JUSTMEEE_9455 a întrebat:

Am si eu o problema. Imi place de un baiat, cu un an mai mare ca mine care cica are prietena, dar nu cu noi in scoala. Vreau sa ma duc la el si sa il sarut direct. Oare va accepta?

4 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Sarutul,da.
Pe tine, nu.
Nu te fa de ras degeaba.

| Izabelaisa a răspuns:

Wtf straight face Obraznica direct te numesc happy!
Cum iti permi-ti daca sti ca are prietena straight face? Daca ti-ar face prietenul tau asa ha cum ai reactiona raised eyebrows?
Lasa naiba baiatu in pacedute pupa pe altu fara prietena ca fluturasi din astia am mai auzist la multe...voi rapandule cum strica-ti casa omului si stiu ca imi vei da ''stupid''!
Dar meriti! deci ''obraznico''!

| aℓℓ3XAnDry a răspuns:

Mai just eu nu zic nici nu nici da:devil Dar tine minte,afla si tu un pic de cat timp sunt impreuna smugetc chestii din astea tonguedaca au o relatie serioasa nu te baga peste ei,iar daca nu prea sunt apropiati merita sa incerci de ce nu? Pana la urma urmei lupti pentru ce iti place si poate pentru ce e al tau...Dar nu sunt atatia baieti pe lumea asta?
Ai de grija, ca daca e unul din ala si nu il cunosti bine, si o iubeste pe prietena poate te mai si capaceste,laughinglaughinglaughingpoate afla si ea si iti iei malai macinatlaughing)

| Emazio a răspuns:

Depinde daca te lace sau nu, vezi daca o faci sa nu afle prietena lui daca are