| Vampiru90 a întrebat:

Am si eu o problema, la femei ma descurc de minune (nu ma laud) dar sa tin o relatie is cam praf, adica stau de 1 an cu o fata, tin la ea, o iubesc, problema e ca mi-a gresit destul de mult, de la inceput si ea ( in sensul ca avea o prietena si ele au stat cu 2 baieti fiecare cu unu si nah, au stat de rev sexulici alea alea ei din alt oras o durat vreo 4-5 luni se intalneau odata de 2 ori pe saptamana in fine), si pur si simplu numa cu ei erau in gura si la un momendat mia picat prost dupa vreo 2 luni am fost la mare si i-am zis ca ma deranjeaza sa termine odata ala era dus in spania. In fine tot asa au continuat, ink vreo 3 luni dupa care prietenamea a aflat de la mine ca prietena ei urma sa stea cu fostul ei prieten si ea na mai vrut sa vorbeasca cu ea (ea imi zicea ca nu e geloasa doar ca nu i-a spus ea "vrajeala feminina" raierii o cred, mia recunoscut acum). In fine s-au impacat nu s-a schimbat nimic pana am fost de rev, el so apucat sa zica dinalea najpa, l-am bocanit pe scari o tura. Am venit acasa, a mers o vreme sau intalnit ele mai rar ca de fapt tipa aia tot nu termina odata ( nu i-am zis niciodata sa nu mai vb cu ea subliniez) si dupa vreo 2 luni nu au mai vb, in fine, da intre timp destul de multe minciuni, in fine nici eu n-am fost tipu perfect da totusi n-am facut chestii de genu, tinand cont ca din tipu care mergea in cluburi / discoteri in toata tara am ajuns ala sa nu ies fara ea (mare greseala). Si acum e bine din punctu ala de vedere a terminat macar dar, sincer nu stiu uneori o iubesc de nu mai pot si alte ori nu mai vreau sa o vad in fata ochilor (o urasc), cum e de fapt? o sa imi treaca chestia asta? Imi lipseste doar o alta gaura(o noapte cu alta)? nu stiu sincer ce sa fac

Răspuns Câştigător
| xxxname a răspuns:

Daca ea te-ar cere iertare cu mila, atunci la-so sa se mai roage inca putin, pina cind ai vedea ca se razgindeste, si atunci iart-o (numai daca spui ca o iubesti) BAFTA
Funda?winking

1 răspuns:
Răspuns utilizator avertizat