| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu o problema mare sau mica voi decideti, pentru mine e mare ca de aceea am apelat la TPU.Acu 2 luni am fost respins de o colega careia nu stiu de ce am crezut ca ma place, acu o luna am fost din nou respins de o prietena din cartier, si in seara asta tocmai ce-am fost respins de inca o fata din cartier. Urat nu cred ca sunt, am inaltime 1.80,68kg,blond,facut cat de cat. Oare este vina mea? Dati add la valy_si_atat95 daca voi credeti ca ma puteti ajuta.

3 răspunsuri:
| Mynewlifestyle a răspuns:

Pai...poate fetele chiar nu te placeau asta nu inseamna ca trebuie sa reununti daca o iubesti cel putin pe una incearca sa o cuceresti happy fi iubitor indraznet haios si bun cu eatongue

| John_7502 a răspuns:

Pai depinde ce ai vorbit, in ce fel ai vorbit, comportamentul tau, felul tau de a merge(unii se uita si la chestiile astea sau unele) felul de a deshide o discutie, felul de gandire, daca poti intretine o dicutie, daca nu le plictisesti, daca nu esti prea insistent pai ia povesteste un caz. De exemplu cel din seara asta, din cartier ce ai facut si in ce mod te-a respins poate este problema la ele poate este la tine! Astept raspuns!

| Valentin_7519 a răspuns:

Astept raspunsuri sau add de la persoane mature in cunostinta de cauza.