| Issabela26 a întrebat:

Am si eu o problema mica: luna asta e ziua mea si a iubitului meu (facem 2 ani) ideea e ca nu stiu ce sa ii cumpar sau ce sa fac adica el nu e genul romantic sa-i placa canutele personalizate, perne, si alte din astea si ceva util nu prea am ce sa ii cumpar ce surpriza ii pot face (fara raspunsuri de genul sex sau din astea) HELPPPP MS :*

Răspuns Câştigător
| Alexakos a răspuns:

Sau ar mai fi sa-i faci o cina romantica (daca nu sti pui pe cineva sa te ajute la gatit) si preparai ce-i place lui cel mai mult si pe gand e aproape gata mancarea... aprinde niste lumanarele, sa faci o atmosfera mai frumoasa, daca este si niste petale de trandafiri pe masa aruncate pe acolo. si daca tot insisti sa-i faci un cadou acolo ai putea sa-i dai ceva care sa poarte cu el tot timpul si la care sa se gandeasca la tine.

sau ce am zis mai sus si ce cadou vrei un lantisor, o bratara etc.

10 răspunsuri:
| Alexakos a răspuns:

Acum depinde si cati bani ai. eu as spune sa-i cumperi ori un parfum fain ce sti ca-i place o bratara faina sau un lantisor fain (nu trebuie sa fie scumpe, ceva ieftin dar fain). sau in orice caz ceva ce nu ar cumpara el. (dar ii place)

| Issabela26 explică (pentru Alexakos):

Tocmai asta e ideea ca astea i le-am cam luat pana acum si nu mai am nici o idee straight face bratara nu poate purta pentru ca i se rupe(munceste la termopane si il incomodeaza mrg pnm la fel si un inel si lant nu poarta) sad

| 5123fsda a răspuns:

Cumpara-i un ceas frumos!happy

| Monutza a răspuns:

Pai poti sa te duci la kodac si sa faci un tablou cu pozele voastre te costa cam 20 de lei.happy

| Issabela26 explică (pentru Monutza):

Avem un tablou de genul asta dar ar putea fii o ideehappy

| Issabela26 explică (pentru Monutza):

Am uitat sa mentionez stam impreunabig grin

| Issabela26 explică:

Mai astept si alte pareri daca aveti big grin

| PiShOiAsh a răspuns:

Si eu sunt in situatia ta numa eu chiar azi...laughingsi juma de an nu 2 ani. felicitari sa va tina multhappy faza ca e mai greu cu baieti care nu prea is cu romantismu la fel e si al meu. si imi e foarte greu. daca vrei ceva mai simplu poti sa il iei la o plimbare seara la apushappy ceva frumos... nu neaparat romantic.bafta:*

| Issabela26 explică (pentru PiShOiAsh):

laughing)))) mersi si pe voi la fel :*

| PiShOiAsh a răspuns (pentru Issabela26):

Mersi:*