| NoName56 a întrebat:

Am și eu o problema. O tipa căsătorita se da la mine si spune ca soțul ei și ea au decis sa aibă o relație deschisa. Sa mă dau la ea sau nu?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tipul e un obsedat sexual si o foloseste pe ea ca sa te convinga pe tine sa faceti sex in 3..parerea mea e sa nu accepti asa ceva...doar niste oameni redusi mintal fac asa ceva, spune i frumos ca nu esti dispusa, ca tu nu cauti asa ceva si sa te lase in pace si gata!

19 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Da. de preferat sa nu stie el. NU UITA ca si tu daca vei avea nevasta vei fi inselat, traieste de pe o zi pe alta cu mai multe femei si nu dormi cu problemele in pat toata viata

| corbulalbrosu a răspuns:

Daca poti sa accepti sa experimentezi o asemenea experienta sexuala, de ce n-ai incerca? Succes!

| NoName56 explică (pentru corbulalbrosu):

Nu prea sunt genul de persoana care sa facă asta.

| Hammurabi a răspuns (pentru NoName56):

"Nu prea sunt genul de persoana care sa facă asta."
Păi dacă nu ești genul de persoană care să facă asta, atunci ce anume ai întrebat aici? rolling on the floor

| anonim_4396 a răspuns (pentru Hammurabi):

Este FEMEIE in pnm, mai mult ca sigur tipul o sa facã un oral la dublu.

| Freya1 a răspuns:

Nu.Tot maritata e, si ea poate sa spuna orce doar ca sa te agate sau sa profite de pe tine.

| NoName56 explică (pentru Freya1):

Cum ar trebui sa o refuz pentru ca nu vreau sa o jignesc sau ceva.Ce ar trebui sa i zic?

| anonim_4396 a răspuns (pentru NoName56):

Tipul e un obsedat sexual si o foloseste pe ea ca sa te convinga pe tine sa faceti sex in 3..parerea mea e sa nu accepti asa ceva...doar niste oameni redusi mintal fac asa ceva, spune i frumos ca nu esti dispusa, ca tu nu cauti asa ceva si sa te lase in pace si gata!

| MihaiNicu23 a răspuns:

Da te poti da la ea dar ai grija ca devii amant si sotul poate a zis la misto.

| HazelEyes77 a răspuns:

Daca tipa afirma ca are o relatie deschisa de ce sa n o crezi pe cuvant? Ramane la aprecierea ta daca te bagi sau nu... daca te atrage bineinteles.

| HazelEyes77 a răspuns:

Nu mi am dat seama ca esti fata...interesant. Deci tipa se da la tine fiindca vrea sa experimenteze o relatie intima cu o alta femeie sau vrea un threesome. Daca te tenteaza si pe tine sa vezi cum e amorul cu alta femeie atunci nu ezita.

| PrintesaGumitaa a răspuns:

Mai bine nu...nu stii daca intr-adevar e asa. Te poate folosii sa il faca pe sotul ei gelos, evident vrea doar o aventura pentru ca in casnicie a aparut monotonia. Mai bine nu iti pierde vremea aiurea.

| NoName56 explică (pentru PrintesaGumitaa):

Din ce mi-a zis ea soțul ei a propus asta și nu pare genul de persoana care sa minta.

| Hammurabi a răspuns (pentru PrintesaGumitaa):

laughing. o femeie nu-și face soțul gelos cu o altă femeie.

| HazelEyes77 a răspuns (pentru Hammurabi):

Bine punctat.

| PrintesaGumitaa a răspuns (pentru Hammurabi):

Poate ca e barbat cu nume de femeie?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum vrei, dar trebuie sa stii cã Sotul a vrãjito pe ea sã se de-a la tine, mai bine zis sa aducã o alta femeie.

| Ara997 a răspuns:

Nooo

| ShamelessQboy a răspuns:

Poate fi o experiență plăcută dacă si pe tine te atrage, eu si iubita mea de ceva vreme trăim astfel de experiențe, ne place mult, desigur!

| Ionutnx a răspuns:

Fii un om cu capul pe umeri si moral. Nici nu ar trebui sa intrebi asa ceva pe un forum. Fii destept, nu dobitoc.