| nuselu a întrebat:

Am si eu o problema sa zic asa sad, nu stiu ce sa mai fac, sunt cu prietenul meu de 1 an si 3 luni, chiar tinem unul la altul. Peste 2 ani are degind sa plece in Italia la invatatura, am hotarit sa merg si eu acolo am vorbit cu parintii de fapt cu mama si este de acord cu atit mai mult ca si ea e acolo. Acum. ce sa zic am vorbit si cu tata sad insa e contra lucrului asta, nu prea sunt bune relatiile de familie si fara semnatura lui nu pot pleca, cit dupa 18 ani acum am 17 dar treaba mai e ca sunt din R. M si aici mai greu cu actele sadin fine, multe lucruri sunt impotriva. Mai sunt 2 ani pina atunci, insa vara asta prietenul are degind sa plece prin Franta, Italia nu mai stie si el exact crying. A mai fost plecat pe 10 zile... si chiar atit de putin timp a facut sa suferim unul fara altul nu stiu ce ma fac o vara intreaga. Deci, nu stiu ce sa mai fac, cit o sa dureze relatia asta crying Ce sa fac acum, nu stiu merita de continuat sau voi face mai rau sad

1 răspuns:
| AnonimA a răspuns:

Buna pai stai calma si gandeste putin:pr meu e plecat in sp si iti jur ca e cel mai aiuria s aiti fie pr plecat in alta tara vb altfel cu mine are momente in care vb frumos e totul ok dar alte ori nici macar iubitha nu imi zice
dar pentru ca tin la el trec peste toate astea si tu daca ti la el il lasi sa mearga dca tu nu poti sa mergi pentru ca totusi aveti un an si 3 luni nu mt dar destul ca s aaveti incredere unul in altul deci lasa-l sa plece si daca poti mergi si tu daca nu stai acasa si ai sa vb cu el la tell p mess no sa fie chiar asa de dificil doar ca nu esti langa el si o s amai fie zile in crae o sa vb altfel cu tine si gata tu o sa crezi ca are p alta sau ca nu t mai iubeste o zic din prorpia mea experienta:*

bafta:*ai grija de tine